| Tiltsu a întrebat:

Salut as vrea niste sfaturi cum sa elimin stratul adipos de pe abdomen intr-un timp scurt.

6 răspunsuri:
| Starboy_Ovidiu_1992 a răspuns:

O picatura de fairy va face grasimea sa dispara laughing. Poti face exercitii de cardio cat mai des si vei scapa de problema. mult succes

Răspuns utilizator avertizat
| Danger30 a răspuns:

Cele mai bune sunt exercitiile cardio pentru slabit ( alergat, mers pe bicicleta, sarit coarda, etc )

| aXy99 a răspuns:

Doua cuvinte: DEFICIT CALORIC.

Asta plus cardio, HIIT si ...rabdare. Nu poti sa slabesti intr-un timp scurt, iti trebuie perseverenta.

| Deserth a răspuns:

Omul nu vrea sa transpire de asta nu s-a apucat de sport.Eu zic sa nu mai mananci mancare prajita si bea ceaiuri antiadipose dar din farmacie, nu trebuie sa faci sport.E suficient sa mergi pe jos ceva mai mult, o ora sau doua

| Adry05 a răspuns:

Cardio (gasesti pe Youtube), sau du-te la sala, iesi la alergat si grija la alimentatie + minim 2L de apa zilnic.