| cosminjuve a întrebat:

Salut baieti, care dintre voi joaca la Casa pariurilor la curse de caini? am si eu o intrebare exista vreo tactica ceva la acest joc sau e vorba doar despre noroc pur?

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Totul tine de bulaneala.

| TheStory a răspuns:

In pariurile cu caini sau cu masini sau altceva nu exista tactici niciodata nu esti sigur de castig, totul tine de noroc

| cristiiiiiii a răspuns:

E greu de facut o strategie. eu jucam la stanley si pierdeam in prostie. Iti recomand loteria Win for life de la betcafe arena sunt sanse mai mari parerea mea

| IndiferentXD a răspuns:

Hai Noroc!
Da este nevoie de noroc/bulan cum vrei tu sa'i spui, jucam si eu inainte pana am observat ca-mi pierd vremea aiurea si pierd aiurea banii.
De obicei tovarasii cu care ma duc la pariuri cand vine vorba de curse de caini/cai joaca numarul lor favorit/norocos. deci in concluzie daca ai bani si nervii tari joaca cifra ta norocoasa, dar ti-am spus pierzi vremea si bani aa si nervi happy

| labontdumitru a răspuns:

Trebuie sa ai bulan dar totusi nu alege un caine care pare ca nu poate alerga repede

| messica234 a răspuns:

Noroc pur

| ieu19987 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci si ie 100/100 exemplu
Pui pe 1 un leu pe primul si al doi lea loc si tot asa pe 2 pe 3 tot asa pe 4 tot asa pe 5 tot asa si pe 6 tot asa funditaaa?