| Xerxess97 a întrebat:

Salut.Ce parere aveti de Carnivor Beef Aminos? Ce altceva mi-ati recomanda? Practic sala de 1 an si 11 luni, 1, 73 inaltime, 85 kg, 16 ani.5 mese pe zi.

2 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Ai ceva masa pe tine, stai mai calm nu trebuie sa te faci animal chiar atat de repede.Nu iti omori ficatu fa-ti niste analize si daca iei de ceva timp mai fa si cate o pauza. Daca tot vrei sa iei si iti permiti MusclePharm BCAA.

| Andrey0070 a răspuns:

Incearca Amix Beef amino, sunt putin peste Carnivor, si pretul e mai bunwinking