| Georgeairsoft a întrebat:

De ceva timp ma bate gandul sa ma apuc sa joc airsoft insa nu stiu exact cu ce replica sa incep si mai ales unde pot sa joc. Bugetul meu maxim este 500-600 lei in care sa includa cam tot ce am nevoie ca sa incep sa joc...o pusca si ceva echipament minim de protectie. Am gasit un magazin aproape de casa mea la Casa Presei insa nu am avut timp sa ii vizitez pana acum. Am vazut ca au niste replici ieftine de la firma Spartac care au o putere mare si vad ca sunt foarte ieftine. Sunt fiabile, merita sa dau cam 450 lei pe una sau sa mai strang si sa iau un mai scumpa? Asta imi place http://www.airsoftieftin.ro/Pusti-airsoft/Pusti-AEG/m4a1 -srt-04
Va rog sa nu imi propuneti pusti AK ca nu imi plac. Multumesc

1 răspuns:
| waltherp99 a răspuns:

Salut! Eu ti-i recomand pe baietii de la airsoftieftin.ro sunt foarte seriosi am fost de multe ori pe acolo si m-au sfatuit. Eu am un ak de la cyma si sunt foarte multumit de ei. Nu am auzit de Spartac sincer, dar cel mai bine dai o fuga pana la ei ca sa te sfatuiasca. Cel mai bine e sa pui mana pe ea si sa o testezi un pic sa vezi daca iti place cum se simte intai. Bafta!