| vasilemicutz a întrebat:

Buna seara TPU! Am 13 ani si am gasit pe http://www.airsoftieftin.ro/Pusti-airsoft/Pusti-Spring/k ar98-lemn aceasta pusca de airsoft. M-am documentat foarte bine in privinta legii armelor si munitiilor si o pot cumpara. Stau la casa si am si gradina mare in care pot exersa tragerile. Cum as putea convinge parintii sa o cumpar (din banii mei)? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DnFn a răspuns:

Pai intr-o zi cand sunt amandoi, abordeaza subiectul foarte calm! Si spune-le ca tu iti doresti aceasta pusca, ca vrei sa te antrenezi si ca, cunosti riscurile si nu in ultimul rand ca iti asumi responsabilitatea. Vezi ce spun. Nu uita. chiar daca raspunsul este un "Nu" nu te enerva, ramai calm happy Exista intotdeauna o solutie!
O dimineata frumoasa :*

| vasilemicutz explică (pentru DnFn):

Multumesc pentru raspuns! Am gasit pe un alt site acelasi kar98k cu 300 lei mai ieftin si am reusit sa-i conving! happy

| DnFn a răspuns (pentru vasilemicutz):

Felicitari! happy