| SpikLo a întrebat:

Fac sala de 2 zile si am nevoie de voi. Sunt baiat, mezomorf am 16 ani 1.72 si 64kg. Am fost 7 zile la sala si am facut o tocana. Am nevoie de un program bun, cateva filmulete pentru executarea corecta a exercitiilor si alimentatie deoarece chiar nu mai stiu ce sa mananc. Vreau sa lucrez fiecare parte a corpului (biceps/triceps/antebrat/piept/umeri/abdomen/picioare/sp ate/trapez). Astept raspunsurile voastre!

1 răspuns:
| JordanDeRomania a răspuns:

Pai eu fac sala de 6 luni, am tot 16 ani, 1.86 si 76 kg, eu fac luni si joi : piept, umeri ( partea din fata si lateral ) si triceps, marti si vineri fac spate, biceps si partea din spate a umarului si miercuri si sambata fac picioare si abdomen, la mine lucreaza destul de bine si se vad si rezultate.
Cat despre executarea corecta a exercitiilor ai putea sa te uiti aici : http://www.muscleandfitness.com/
Sper ca te-am ajutat :)