| Spl4z a întrebat:

Fac sala de cateva luni si as avea nevoie de un raspuns de la cineva care are experienta. Daca as lua creatina FX 2 saptamani s-ar cunoaste o diferenta?

Răspuns Câştigător
| STF94 a răspuns:

Nu o sa vezi mare diferenta in 2 saptamani dar poti sa iei o creatina buna si sa te antrenezi in continuare. Si incet, incet o sa apara si rezultatele

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu

| alexboss2020 a răspuns:

Nu nu ati lua asa ceva. Funda?

| Cosmin4Fit a răspuns:

S-a demonstrat ca suplimentarea cu creatina la sportivi ajuta la performanta si cresterea masei musculare.

Cu toate acestea, exista cazuri ( chiar pe acest forum ) cu persoane care spun ca nu le-a fost de folos.

Ai mici sanse sa vezi rezultate in 2 saptamani, dar in 2 luni s-ar putea sa observi o mica schimbare.

Singura ta sansa adevarata va fi sa incerci si sa revii aici sa ne spu de rezultate :) Fiecare persoana reactioneaza diferit la suplimente.

http://www.4fit.ro/category/suplimente-nutritive/creatina