| Gabi7709124 a întrebat:

Salut fratilor! As vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi,sau poate chiar si cate un video. Cum credeti ca pot da jos kg de pe fund si picioare? Nu vreau sa slabesc mult, doar 2-3 kg!
Multumesc, anticipat!

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Sunt antrenor personal si ma ocup atat de programe personalizate cat si de partea de nutritie. Sfatul universal valabil este sport si nutritie corecta. Acum este imposibil de spus exact ce se potriveste fiecarei persoane, avand in vedere ca fiecare persoana este diferita. Da-mi un mesaj personal si te pot contacta sa discutam mai multe detalii.

| Gabi7709124 explică:

Am picioarele cam groase si fundul putin bombat, daca poti sa-mi spui ce exercitii as putea face, ti-as fii recunascator.