| ColorWorldFantezi a întrebat:

Prieteni as vrea sa va rog sa ma ajutati sa slabesc love struck. Vreau neaparat sa slabesc vreo 10 kg si am 13 ani. Niste sfaturi va rog frumos si... daca se poate si diete dar mai mult as vrea sfaturi.

2 răspunsuri:
| b3nYy a răspuns:

Cat mai putin dulce. denastea chipsuri. mancare cumparata delooooc. si sa nu fie condimentata mancarea pe care o mananci. sare cat mai putina. si sucuri deloc. apa doar.

| getutageo a răspuns:

Esti in crestere asa ca mai usor cu dieta...fa multa miscare si nu manca dupa ora 18 app dimineata poti manca pe saturate