| bistarcro a întrebat:

Salut imi puteti da o metoda de facut muschii la picioare rapid! Fara sala! Funda

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

Pentru dezvolatarea musculaturii picioarelor trebuie sa ai o alimentatie adecvat si sa te concentrezi pe fiecare grupa de muschi a piciorului si anume:
Exercitii pentru coapse: poti incerca fandari si genoflexiuni(3 serii a cate 20 de genoflexiuni si fandari) dar incearca sa folosesti si unele greutati pentru ca esti baiat.
Exercitii pentru gambe pune accent pe ridicari pe varfuri cu greutati sau fara.(3 serii a cate 20-30 ridicari)
Deasemenea poti incerca si exercitii pilometrice cum ar fi alergarea in panta, sarituri peste garduri sau stepper, saritura broscutei.

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| Gxx a răspuns:

Jogging,recomandat de doctori, e ft bun si pentru sanatatehappy

| pufuletziii a răspuns:

Alergatul si genoflexiuni, ai rezultate rapid!

| Cosmin86 a răspuns:

Muschii se fac in ANI DE ZILE cu sala, tu vrei "rapid si fara sala".

Tu GANDESTI cand intrebi ceva? Sau chiar nu te duce capul DELOC?