| InstructorulTauDeFitness a întrebat:

Imi puteti explica ceva : La ce se refera "Pre workout" si "Over Training"?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mOBSCENE a răspuns:

La aprox 2-3 ore inainte de antrenament trebuie sa ai o masa care sa fie bogata in carbo pentru energie si proteina desigur. Poti folosi si suplimente (pentru energie gen), Amino, BCAA... depinde ce urmaresti.

3 răspunsuri:
| mOBSCENE a răspuns:

Pre workout- inainte de antrenament
Over training- suprasolicitare prin antrenament. te antrenezi prea mult, implicit nu permiti corpului sa se recupereze

| stefan350 a răspuns:

Pre workout-inaintea antrenamentului
over training-prea mult antrenament prea putina odihna

| InstructorulTauDeFitness explică (pentru mOBSCENE):

Am inteles ca Pre Workout este inaintea antrenamentului! Dar mai exact ce faci inaintea antrenamentului? (asta nu intelegeam prin Pre Workout)