| Denis123456 a întrebat:

Imi spune cineva va rog ce se intampla cu telefonul meu, am un iPhone 5 S 42GB (Cumpărați),si ecranul umpic mai sus de butonul principal, nu imi merge ecranul cam... 3 cm nu funcționează, tastatura nu merge decat daca întorc tel. Pe oriziontala. Literele nu funcționează (z,o,j,m, Enter), ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e in garantie il poti duce la magazinul de unde l-ai cumparat. Daca nu, incearca la un service. Nu pare a fi ceva ce s-ar putea rezolva cu o resetare la setarile din fabrica. Pare o problema legata de hardware big grin

1 răspuns:
| Denis123456 explică:

Multumesc! ACM imi merge

Mersi de ajutor Little!winking