| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Nu imi merge enterul de la tastatura, cum sa fa c sa dau enter pe facebook fara sa apas butonul  ?

4 răspunsuri:
| UnOmGanditor a răspuns:

Mai este un Enter in coltul din dreapta jos a tastaturii. (unde sunt numerele)

| radutiulian a răspuns:

Mai ai unul langa cifre, in dreapta jos. sau START - ALL PROGRAMS - ACCESORIES - ACCESIBILITY - ON SCREEN KEYBOARD

| pcuser a răspuns:

Va recomand sa vizonara video click aici http://videotutorialnews.wordpress.com/......tastatura/

| KittyKim a răspuns:

Pe tastatura se afla doua butoane de "Enter", just in case! Uite-te mai atenta! Oricum se gaseste tastatura virtuala la tine in calculator ( Start-> Control Panel, mai departe e usor). Succes~! happy