| Visan_Catalin_1998 a întrebat:

*Senzor AMPRENTA iPhone 6* Salut! Am un iPhone 6 varianta 16 GB, iar azi cand am vrut sa deblochez ecranul, am atins butonul home, iar telefonul nu a avut nicio reactie, ca si cum nici nu as fi avut degetul acolo. Am oprit si repornit telefonul si am reusit sa il deblochez decat o singura data cu amprenta. Am intrat la Touch Id si cod de acces si nu am mai gasit nicio amprenta inregistrata si nici nu pot adauga vreuna, ceva gen ca problema la iPhone 4s cu Wi-fi "pietrificat". Ce se intampla? Este problema de soft sau senzorul de amprenta nu mai functioneaza?

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Salveaza totul in Iclud si da un FactoryReset. Dupa recupereaza-ti datele