| Adrian983 a întrebat:

Recomandati-mi si mie va rog o camera de filmat sport, pana in 500 de lei care sa aiba si stabilizator video.

2 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Bună!
Îți recomand Camera Video Sport Midland XTC-260, HD. Costă mai puțin de 450 lei. Însă ți-aș mai propune să mai adaugi niște bani, să investești în ceva de mai bună calitate, precum Camera Video Sport Midland XTC-280, Full HD, în jur de 680 lei.

| frunzarescu a răspuns:

O camera buna cu stabilizare este aceasta http://bit.ly/2kRH7Ba costa 568 lei. Are senzor Sony cu stabilizare, focus automat si o gramada de accesorii utile incluse.