| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi, VA ROG, o pereche de casti wireless/Bluetooth care stau pe/in urechi cand alerg!
Buget: 0-300 de lei. Da, nu ma intereseaza calitatea audio cat ma intereseaza sa stea in/pe urechi cand alerg si sa nu-mi irite urechea.
Detine cineva asa ceva sa-mi ofere un review aici 'live'laughing?

3 răspunsuri:
| Egg23120 a răspuns:

Poti sa le infasori intr-un fel pe urechi sa nu iti mai cada(daca ai casti...)

| Alexandru_Filip_1998 a răspuns:

Poti sa cauti pe net audio tehnika si gasesti acolo casti eu am o pereche de la ei care e wireless si nu imi sare de pe cap

| Goete a răspuns:

Auriculares Inalámbricos,... https://www.amazon.es/dp/B07GWDK7TW?ref=yo_pop_ma_share

Stau perfect, au o calitate de sunet superba si se pot utiliza si separat (pentru a vorbi pe tel), la promotie le gasesti la pretul asta.