| Raaaul123 a întrebat:

Salut, sunt abonat RCS/RDS si vreau sa stiu cat ma costa sa primesc in grila programele Look Tv si Look Plus pentru a vedea Liga 1 si Cupa Ligii

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RCS/RDS nu a ajuns la un acord cu televiziunile Look, deci nu ai ce suma sa oferi pentru ca RCS/RDS nu ofera pe moment cele doua programe. Ti-e dor de mizeria din Liga I?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si eu sunt dar n-am auzit ca RCS-RDS sa fi cumparat drepturile de transmisie pentru Liga 1.
Am auzit de unele tratative in acest sens dar se pare ca firma care detine aceste drepturi a cerut prea mult si nu s-a cazut de acord.
Dintre societatile de cablu stiu ca aceste drepturi au fost cumparate de UPC.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E o mizerie ce se intampla acum, m-am mutat la RDS pentru liga 1 acum ceva timp
iti recomand sa le vezi online aici http://www.drakulastream.eu/football-live-streaming-video.html

| AdrianaBacescu a răspuns:

E o mizerie si ce se intampla mi se pare ca la balmuc si la Vedea, iar RCS/RDS nu ofera cele doua canale.

| Raaaul123 explică:

Eu ma refer daca pot platii separat la RCS/RDS pentru Look TV