| OliverHeldens a întrebat:

Am avut o perioada cand colegii mei radeau de mine ca eram gras(am 1.70 m, 67 kg acum) si m-am abitionat sa fac ceva sport. Faceam cam 25-30 flotari si vreo 100 abdomene seara(ceva combinatii) si de la 73kg am ajuns la 67. Problema e ca mai am ceva grasime de pectorali si solduri? Ceva metoda sa scap de ea? Am incercat si alergat si inot, nu pot scapa de ea. Mersi!

1 răspuns:
| MarianM009 a răspuns:

Salut! Baga cardio! Cauta pe Youtube programe de cardio pe care le poti executa.
Continua cu inotul si alergatul. Spor!