| IuhasRazvan a întrebat:

Hey, TPU. Eu sunt in Spania. Si tatal meu vrea sa faca abonament la piscina din sat cu 80 de euro, pe familie toata vara. Eu eram mai gras. Si acum am mai slabit. Doar ca mi-au ramas pectoralii grasi si mai sunt gras in solduri. Si am uitat sa mentionez ca am cosuri pe piept si pe umeri. Multe cosuri. Si fac dus in fiecari zi. Vreau sa merg la piscina. Dar ma macina gandul ca daca toti o sa rada de mine... Deci, ce sa fac? Si apropo, ce sa fac sa scap de grasimea de pe pectorali si solduri? Sa fac inot, sala, Kickbox? Ajutor. Dau funda cine raspunde celor 2 inrebari!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Cele doua intrebari sunt de fapt.3.
1.Ce sa faci? Mergi la piscina.
2. Inotul te va ajuta sa scapi de grasime, dar atentie si la mancare.
3. Daca faci inot la modul serios, nu este nevoie sa mergi si la sala. Bafta!

1 răspuns:
| ThePowerlifter a răspuns:

Salut! Ca sa slabesti trebuie sa fii in deficit caloric. Arzi kcal prin miscare. Nu poti alege de unde slabesti, ci corpul tau da jos de peste tot.