| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,am facut o mica improvizatie pentru intarirea pumnului,am luat o bucata de carton,am impachetato de cateva ori, si am prins-o in perete, merge destul de bine, intrebarea este...cum imi pot proteja pumnul in asa fel incat sa nu imi julesc monturile, dupa vreo 25 de pumni zdraveni, mi se ia pielea de pe ei.

4 răspunsuri:
| Chiburashka01 a răspuns:

Puneti o manusa...

| Chiburashka01 a răspuns:

Pune-ti o manusa...

| MasterSpirit a răspuns:

Ma ocup cu calisthenics dar sunt si fan muay thai.Te rog sa numai raspunzi daca esti pe langa subiect.

| Cosmin86 a răspuns (pentru MasterSpirit):

De ce nu te duci la un club de muay thai? o sa vezi ca e extrem de diferit fata de improvizatile pe care le faci tu.