| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU azi mam batut cu un coleg la scoala si a iesit destul de rau am ratat primul pumnul de stanga care mi-a intrat in lambriul de la perete dupa aceia am facut o greseala l-am luat de gat si am primit o serie de 5 pumni in fata cum ar fi trebuit sa procedez dupa ce am ratat pumnul de stanga? DAU FUNDA

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ar fi trebuit să încerci cu cel din dreapta.
Sau să dai cu capul. (În lambriu)

| Arthiom a răspuns:

Cred ca ar fi trebuit sa-l scoti din lambriu si sa intri iar in garda apoi sa vezi ce miscari mai faci. De obicei dupa rateuri de genu asta iti pierzi atentia si ori iti iei pe loc pumni ori faci miscari gresite.

| GaBByzZuuuuuu explică (pentru Arthiom):

Greseala a fost ca l-am tinut de gat dupa ce am dat rateul si avea mainele libere si am primit seria ar fi trebuit sa-i dau un picior dupa cap

| Devreaux27 a răspuns:

happy...cea mai buna metoda e sa obosesti oponentul si apoi sa ii dai si tu 2-3 pumni asa buni... daca il prinzi de gat nu are mainile ocupate si scapa usor, mai bine incercai sa il dobori, e si asta o varianta, dar sa nu te alaturi si tu podeleihappy

| GaBByzZuuuuuu explică (pentru Devreaux27):

Ai mare dreptate poate ar fi fost mai bine sa-i dau cu piciorul dupa cap nu sa dau cu pumnul din cauza rateului mi s-a umflat degetele de la mana (auto accindentare )