| Diodiu_Cristy_1998 a întrebat:

am si eu o intrebare, imi puteti explica cum ii cu Kendo-ul, cluburile ofera echipament?, este antrenament numai cu sabii?, se folosesc si sabii reale(katana)? DAU FUNDA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce vad pe net nu este un sport prea practicat la noi,in primul rand nu tine de cultura noastra,nu cred ca te poate ajuta cineva,asta daca nu ma insel.
Sunt cluburi care ofera echipament,sunt cluburi care nu ofera echipament, insa ofera recomandari de unde sa cumperi de ce ai nevoie. Presupun ca esti mai micut si iti plac sabiile, exploziile, fete cu fete baieti cu baieti. Lasa prostiile, fa alt sport.
Nu mi-o lua in nume de rau.