| Majj a întrebat:

Exista scoli de arte martiale stilul kendo(cu sabii) in Bucuresti? Daca da, imi puteti lasa niste detalii va rog?

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Uite aici citeva cluburi de kendo http://www.ghidul.ro/domeniu/arte-martiale-kendo-4330

2 răspunsuri:
| dragalasica a răspuns:

Pai dupa costymaximus.

| shugyosha a răspuns:

Salutare.
Da exista.
Marti si Joi de la ora 20.00 si vineri de la 19.00 la sala de sport a scoli Jean Monnet.
Clubul se numeste Ichimon si puteti veni in timpul unui antrenament sa aflati mai multe detalii, sau sa asistati la un antrenament.

Multumesc