| CipryIonutz a întrebat:

Am si eu o intrebare si aceea e cum sa maresc masa musculara. Eu fac sala de o luna, zilnic, si fata de cum am fost in prima zi am progresat(mai ales la exercitiile de picioare si spate). Dar faza e ca la piept sunt foarte slab, fac cu cat am facut in prima zi, si prietenul meu a progresat mult ( la bara de 20 kilograme fac cu 10, el cu 15, si tot la fel, facea cu 10 in prima zi). Consider ca am o problema, si anume slabesc foarte repede si ma ingras extrem de greu.(in vara am mers 2 saptamani la o alta sala, si am slabit 5 kile, si de abia de craciun le-am pus la loc). Momentan am 60 kilograme si 1.75.Pot zice ca de cand merg la sala mi-a crescut mult pofta de mancare, mai ales imi vine foame pe la 2 noapte. Deci niste sfaturi despre cum sa cresc masa musculara m-ar ajuta foarte mult, mai ales la biceps si triceps happy

PS; Sorry pentru ditamai intrebarea

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

De ce faci zilnic? Muschii se dezvolta in zilele de pauza.

De 3-4 ori / saptamana e suficient, daca te antrenezi cum trebuie.

1 răspuns:
| kiri11 a răspuns:

Prietenul meu lauda un suplimet de care este multumit, men solution se numeste. Ai nevoie de un consum mai mare de alimente pentru a-ti mari masa musculara su de diferite suplimentari.