| zarchaiev a întrebat:

am un nou vis vreau sa ma apuc sa fac parkour, stiu cateva salturi dar vreau sa o i-au de la 0, de unde trebuie sa incep, adica ce exerciti sa fac?.

Răspuns Câştigător
| CornelBenq a răspuns:

Agatate de pareti
Ocupate cu fuga
Salturile
Sarituri cit mai mari!
si mai multe ce tin de Parkour

1 răspuns:
| Danyelutzuu a răspuns:

Salut! Si eu asta vara am vrut sama apuc la fel ca tine de parkour si stiam destul de multe dar intamplarea care m-a facut sa ma las e ca mi-am rupt mana a doua zi...prietenii cand m-au vazut au ramas inlemniti...si dupa majoritatea nu au mai facut parkour! Daca vrei sa te apuci de acest sport si esti pregatit sa risti iti urez bafta dar gandeste-te si la ce ar putea urma!