| W0rld a întrebat:

As vrea sa obtin patratele (4 ) dar nu stiu ce sa mananc si ce nu...m-am uitat pe multe site-uri dar tot nu am tras o concluzie.Cine imi spune detaliat ce am voie si ce nu primeste funda!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| FitnessTrainer a răspuns:

Sport:cardio(daca nu faci sala sau alt tip de sport, de 5 ori pe saptamana), antrenament pentru abdomen(2 ori pe saptamana)
Alimentatie:
-nu ai voie:dulciuri, paste albe, cartofi, orez alb, sucuri carbogazoase, prajeli (in general scazi aportul de grasimi si de carbohidrati)
-ai voie: carne, albus de ou, legume, conserva de ton in suc propriu, cod etc. (Incerci sa gasesti surse de proteine fara grasimi si carbo)