| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca schimb exercitiile de la antrenament odata la 2 saptamani?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Pai dureaza cel putin 6 luni sa vezi daca functioneaza. Ce vrei sa vezi in 2 saptamani? Asteapta 6 luni sau 1 an.

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nimic.

| Cosmin86 a răspuns:

De ce le schimbi asa des? Corpul se obisnuieste in 4-5 luni, chiar 6, cu exercitiile si programul de antrenament.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Nu prea am rabdare, adica nu stiu daca functioneaza si incerc sa il ingreunez, sa il fac mai dificil si imi vin idei pe parcurs.