| Ghitoaica_Florentin_1998 a întrebat:

am o problema am o obsesie sa schimb windowsul cam odata la 2 saptamani ce as putea sa fac sa nu mai il schimb incerc dar tot mi se pune pata sa il schimb cineva cu vreun sfat va rog.

1 răspuns:
| dge18 a răspuns:

Abtinete rolling on the floor pai eu in locul tau nu as face asa ceva deoarece din cauza reformatarii continuu al calculatorului poate sa se strice foarte repede. Il ametesti cum ar veni! Gandeste-te de 2 ori inainte sa faci un lucru big grin --- 1.Sa reinstalez windows-ul iarbig grin --- 2. Dar oare ce se va intampla daca il reinstalez de mai multe ori? 3.Mai bine incetez ca e clar ca-l stric laughing) cam asa ar veni! Cred ca ti-am fost de folos. Bafta!