| Aztecul a întrebat:

Cei care va duceti la sala, cate ore dureaza antrenamentul pe zi?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Ca incepator maxim o ora jumate.

7 răspunsuri:
| bvzmsam a răspuns:

Eu nu am fost la sala. M-am dezvoltat in curtea din spatele curtii. A fost mai ieftin.

| JamesWatson a răspuns:

Salut. La început 1-1:30 in functie de cum avema timp (in urma cu 7 luni) acum cam 3-3:30

| theforceofgood a răspuns:

Eu fac 2 ore de dimineata, nici sa nu obosesc foarte rau pentru restul zilei

| Cosmin86 a răspuns (pentru JamesWatson):

3-3:30 ore? Sportivii profesionisti stau maxim 1 ora.

Ce naiba faci in 3 ore? Unde ai invatat sa te antrenezi atat de prost?

| Cosmin86 a răspuns (pentru bvzmsam):

Ce dezvoltare poti sa ai in spatele curtii? laughing

Ieftin? Sala ti se pare scumpa? Hai sa fim seriosi, un abonament pe o luna e cat o masa in oras la un restaurant decent.

| bvzmsam a răspuns (pentru Cosmin86):

Depinde de venitul tau si se cat preziezi tu o masa la un restaurant decent si unde este amplasat aceat restaurant.

| Cosmin86 a răspuns (pentru bvzmsam):

Ok, lasa restaurantul, 120 de lei /luna este foarte putin indiferent de ce venit ai. La urma urmei este o investitie in corpul tau si in sanatatea ta.