| LucianaTeo96 a întrebat:

Cum aş putea şi eu să slăbesc? Precizez că am abdomen plat dar mi se depune grăsimea pe picioare şi pe fund, ceea ce mă deranjează.De 4zile fac nişte ex cardio de pe yt(e un d-ăsta gen :30days burn fat de 12min) pentru fund şi picioare + nişte ex adăugate de mine (genoflexiuni normale,din sărit,şi altele). Dulce nu prea mănânc(decât un pacheţel de biscuiţi maxim pe zi) şi nici cu mâncarea nu mă omor prea mult,cereale,legume,plus ce mai face mama prin casă. Credeţi că în acest ritm aş putea avea ceva rezultate? Mă deranjează că am picioarele cam groase şi e apărută şi puţină celulită şi aş vrea să mai slăbesc puţin şi să mă tonifiez, ajungând să scap de ea. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Da, continua cu exercitiile si ai grija si ce mananci. O sa incepi sa vezi rezultate relativ curand. A, da, sa nu uit, toata lumea are putina celulita, in special fetele/femeile, chiar si unele sportive de performanta, asa ca nu e nimic ingrijorator. happy
Spor la treaba.