| Sline a întrebat:

...cum fac sa mi se vada mai bine patratelele niste exerciti sau o dieta ceva?

2 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Salut. Iti recomand minim 2-3 ore de sala pe zi. Daca nu ai posibilitati la sala. Fa acasa cat mai multe exercitii in special pentru "patratele"sunt recomandata Abdomenele. De dieta nu.Trebuie doar sa mananci sanatos si sa nu mananci seara peste ora 20.Succes.Funda?

| RandyMarsh a răspuns:

Ca sa se vada patratelele trebuie sa ai sub 10% procentul de grasime corporala.
Patratelele le faci 90% cu alimentatia.
Iar de cateva ori pe saptamana sa faci si cardio(alergat, bicicleta, etc...)
Uita-te peste articolul acesta:http://www.culturism.ro/......domen.html
Bafta!