| Roby_Pytyku_1999 a întrebat:

SALUT TPU dc cand cineva la fotbal imi da pase si eu incep sa rad sau ma bucneste rasul ma puteti ajuta plzzz plzzz plzzz plzzz va rog va rog va rog ajutati-ma plzzzz crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying(((((((((crying((((((((((((((((crying(((((((((((((((((crying(( (((((((999

Răspuns Câştigător
| Boog a răspuns:

Simplu. Pentru ca nu ai nicio miza si nu joci serios, joci numai sa nu stai pe loc, incearca sa pui oleaca de suflet si nu mai lua totul ca pe o distractie gandeste-te ca vrei sa castigi si vrei sa fi mai bun decat cei care pierd. Nu mai fi asa copil cand joci fotbal, asta nu e joc de femei.

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Cum ma sa razi de la paserolling on the floorrolling on the floor pai cand ai da de p***a ce faci? incepi sa plangilaughing))))))))

| Ibrahimovic a răspuns:

Cica il bucneste rasul cand primeste pasarolling on the floor))
Fa o vizita pe la psiholog in acest cazlaughing