| anonim_4396 a întrebat:

dupa o cariera de fotbalist e neaparat sa te faci antrenor?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred. Presupun ca o fac cei care vor sa ramana in lumea fotbalului. Uite pe ROnaldo, primul nu Cristiano, a fost vreodata antrenor? nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, ai putea sa devii scriitor...

| Cedry2k8 a răspuns:

Nu este obligatoriu, doar ca daca n-ai bacu' luat ca si Radoi si nu iti iei un loc de munca, va trebui sa te faci antrenor, nu o sa iti ajunga bani!

| Cedry2k8 a răspuns (pentru Cedry2k8):

Cu 2 de ii, ma scuzati!

| thezbx a răspuns:

Nu neaparat, daca ai facut si facultate in timpul "cerierei" de fotbalist, poti sa te duci si pe domeniul studiat. dar e putin probabil sa faci asta.

| Lioana a răspuns:

Nici o meserie din lumea asta nu este obligatorie. Cea de antrenor nu face exceptie.
Ideea e sa ai calificare pentru o alta meserie pentru ca daca calificarea ta e fotbalul, nu gasesti usor un alt fel de job.
Trebuie sa stii ce vrei sa faci si sa ai studiile necesare pentru acea meserie.

| AFR81 a răspuns:

Dupa ce ai terminat o cariera de fotbalist, poti sa te faci ce vrei.

| LimonadaBaa a răspuns:

Nu, poti sa te faci si santerist daca vrei, nimeni n-o sa te opreasca in a-ti alege o alta meserie.

| Kinus12 a răspuns:

Nu,nu e neapărat, este la alegerea ta. După o carieră de fotbalist poți să faci ce vrei.

| Moonlight15 a răspuns:

Tu esti retardat tare...

| FcBt_Onisim_2000 a răspuns:

Nu, nu e neaparat sa te faci antrenor dupa o cariera de fotbalist, asta depinde de tine, e alegerea ta...