| StefanOprea a întrebat:

Salut, imi puteti spune unde ar fi ideal sa imi incep cariera de fotbalist profesionist? Echipe care pun accent pe tineri, nu neaparat din Romania. Multumesc.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Incearca la Real sau Barcelona, ei au mare nevoie de astfel de tineri talentati ca si tine.

| StefanOprea explică (pentru neutrino):

Am 14 anii aproape sa fac 15 si nu pot sa spun ca sunt un talent extraordinar, dar sunt muncitor si imi doresc. Real..Barca' as prefera ceva mai micut, unde sa primesti minute bune de joc si incredere, ceva gen cum face Wenger la Arsenal.

| davidrcv a răspuns:

Pai daca vrei echipe decente care sa aiba incredere in tine cel mai bine e in Portugalia ti-ar trebui ceva gen Sportinh Lisabona, SL Benfica.

| Franck10 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi la Manchester United fiindca acolo C.Ronaldo sa mergi sa antrenat