| Tomoiaga_Bogdy_1993 a întrebat:

Este ceva pericol daca ma duc la un medic sa imi faca o radiografie la cartilajele de crestere?
Ma refer la raza sa nu afecteze!
Multumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu il intrebi pe medic cand ajungi acolo? Si ce rost are sa faci asta daca nu ai probleme cu ele? Vrei sa cresti mai repede?

| snakemad a răspuns:

Nu e nici o problema

| Tomoiaga_Bogdy_1993 explică (pentru darrio2007):

Pai eu vreau sa mai cresc (Nu Mai Repede), deoarece cred ca la mine s-a cam dus sansa de crestere, vreau sa cresc neaparat 7-8 centimetrii, Mama are 1, 68, Tata are 1, 73 si eu am 18 ani si 8luni si 1, 74 inaltime si vreau sa ajung pe la 1, 80-1, 82 Neaparat as putea sa am ceva sanse?