| Krs123153 a întrebat:

Fac sala de ceva timp dar bicepsul meu are o forma extrem de ciudata, ceva de genul acesta: http://postimg.org/image/nrohehmox/ Exista exercitii pentru a capata o forma normala?

1 răspuns:
| Omulcu9111 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

Ai bicepsul definit, ia niste suplimente sa se mai mareasca.Bicepsul tau nu este "deformat"este bine lucrat si multi vor sa aiba o forma de 'bila'. Bicepsu este un muschi mic, deci in brat la marime tricepsu face toata treaba.Incearca suplimente pentru masa.Bafta