| tigru18 a întrebat:

M-am apucat de antrenament de 4 zile (rezistenta,genoflexiuni,abdomene, flotari, tractiuni etc.), dar vreau sa-mi fac niste greutati ca sa dau cu ele la tinta de maxim 6-7 kg nu asa grele rau, fac pentru armata, problema este ca vreau sa le fac eu greutatile cu mana mea. Adica sa iau diferite obiecte sa le lipesc si sa aiba 6-7 kg greutate..stiti ce as putea aduna pentru a face o greutate de 6-7 kg pentru aruncat la tinta?

1 răspuns:
| IoanWild a răspuns:

Lemne, oase, papuci, posete, conserve, sticle, si ce mai gasesti tu. Bafta!