| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva diferenta dintre creatina pudra si pulbere? As vrea sa-mi cumpar, deocamdata am pulbere si vreau sa incerc si pudra, dar nu stiu cum se administreaza.
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

E ca diferenta dintre zahar normal si zahar pudra, e acelasi lucru, aceeasi,, consistenta,, ca sa zic asa. Cea pudra se amesteca mai usor in lichid si nu iti lasa granule in gura dupa ce o bei, iar despre administrare scrie si pe cutie cum se ia (la majoritatea o cupa de 3-5g, eu sugerez sa iei 5g de creatina), o poti consuma oricand vrei tu, inainte sau dupa antrenament sau chiar cand iti aduci aminte chiar nu are importanta, bafta!