| HasuX a întrebat:

Dau funda! Stie cineva daca as putea gasi creatina la farmacie? Pentru ca vreau sa cumpar si nu stiu de unde!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

30 ron maxim = cea mai proasta creatina posibil. O creatina cu adevarat buna e vreo 70-80 de lei, exemplu elite creatine de la six star nutrition

4 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

Sincer, nu cred ca gasesti la farmacia, este un produs naturist, un supliment pentru crestere, cel mai sigur cauta in magazinele naturiste, in magazinele dedicate culturistiilor, in fiecare oras este cate un dinasta, sau cauta pe internet, de exemplu pronutrition.ro

| Cosmin86 a răspuns:

Www.megaproteine.ro sau daca vrei ceva mai ieftin ( si bineinteles, mai slab ) : www.nutritech.ro sau www.pronutrition.ro

Au si magazine fizice, dar online e cel mai ieftin.

| DimLight a răspuns:

Cauta la plafar, sau mall, altfel fa comanda pe site; la farmacii nu aduc in general asa ceva

| strazi1 a răspuns:

Salut,
de obicei o gasesti in centrele comerciale, mall uri,(cauti pe langa firmele de sport, nike, puma, etc)costa in jur la 30 ron maxim.
Numai bine!

| Cosmin86 a răspuns (pentru strazi1):

30 ron maxim = cea mai proasta creatina posibil. O creatina cu adevarat buna e vreo 70-80 de lei, exemplu elite creatine de la six star nutrition