| Cozma21 a întrebat:

Sunt abonat RDS si dupa cum stiti din pacate nu pot vedea Formula 1 fiind un fan destul de mare al acestei competitii. Intrebarea mea este: Stie cineva un site unde pot urmari tot sezonul gratis?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stiu cum e, ca am fost si eu in aceeasi situatie.
Poti vedea Formula 1 pe skysportsformula1.
Eu am vazut acolo toate cursele pana la Spa, dupa care, fiind in Anglia, le-am vazut pe BBC.
Vezi ca sky ala e un site de streaming, dar se vede excelent, plus ca e comentat in engleza britanica de te unge la suflet.

2 răspunsuri:
| Cozma21 explică (pentru ardnaxur1961):

rolling on the floor)) engleza cu accent scotian e misto dar vad ca imi trebuie bani pentru a vedea pe sky deci nu