| Clara123 a întrebat:

Am auzit ca episodul 13 dim wolfblood a fost difuzat pe disney channel pe data de 09.02. 2014. Eu nu l-am putut urmari si ma gandeam daca stiti vreunul dintre voi unde il pot vedea in romana?(si am auzit ca dupa ce termina sezonul nu il mai difuzeaza, stie cineva de ce? sau daca e adevarat? Adica...eu am vazut trailerul de la sezonul 3 aparut in Anglia)

2 răspunsuri:
| sabinabujor2 a răspuns:

Nici eu nu am gasit episodul 13, dar iti spun ca sezonul 3 se va difuza CLAR!

| Clara123 explică (pentru sabinabujor2):

Pai,da! Episodul 13 a fost pe 9 feb. si am auzit ca in Romania nu o sa mai apara si sezonul 2. Oare e adevărat?

Întrebări recente