| Me1 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar niste ghete de fotbal dar nu ma pot decide ce model sa imi iau.Cei care jucati fotbal sau cei care aveti tangente cu asa ceva va rog sa imi ziceti si mie cateva modele care v-au impresionat. nu vreau sa aud de nike mercurial ultimele modele sau de adidas f50. Ms anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| iooo1993 a răspuns:

Salut! eu joc cu ghete Umbrohttp://www.sportsdirect.com/......all-boots, care sunt foarte comode si uneori chiar si adidas f50 sunt bune... Funda? :D

1 răspuns:
| Damian_Ady_1994 a răspuns:

Pe mine m-au impresionat ghetele Adidas predator LZ 2
Ti-as recomanda sa le incerci!