| dreamer.. a întrebat:

vreau sa imi cumpar niste ghete de fotbal de sala,de gazon sintetic, de calitate vreau sa fie.care sunt mai bune,mai rezistente? nike sau adidas? eu am auzit ca nike ar fi. daca puteti sa ma ajutati si eventual cu ce model,mercurial sau mai stiu eu ce mai este, mersi mult!

Răspuns Câştigător
| vladuss09 a răspuns:

Si as opta tot pentru Nike. Am avut de ambele perechi, iar perechea adidas au inceput sa se dezlipeasca dupa 2-3 luni si cea nike le folosesc de un an si inca sunt in stare perfecta.

Deci nike happy

1 răspuns: