| Sharky09 a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont Voyo special pentru Wrestlemania 28 LIVE. Treaba e ca vreau sa fac unu Free Trial, prin SMS, iar la Wrestlemania scrie ca pretul este de 3 euro.
Intrebarea mea este:
-Daca am abonament Free Trial, pot vedea Wrestlemania 28 LIVE?

2 răspunsuri:
| temugin a răspuns:

E vrajeala chestia cu free trial, ca oricum iti cer bani panaramele astea! nu cred ca o sa poti, eu cel putin nu stiu pe nimeni care sa fi reusit!

| JeffHardy2011 a răspuns:

Sall!
Nu este adevarat! LA free-trial ai un numar limitat de produse. Si exista si optiunea Per-Pew-View(sau ceva in genul asta) si trebuie sa pla testi 3 euro pe LANGA ABONAMENT.

Sper ca te-am ajutt.