| BlackManJe a întrebat:

Daca am avut pana azi cont pe VOYO, si azi l-am dezactivat. Am cumparat azi o cartela de 6 euro, pentru a ma uita la WRESTLEMANIA, am activat cei 3 euro, si acum vreau sa stiu daca pot sa ma uit fara cont pe voyo, sau daca nu pot si imi fac alt cont, imi sterge cei 3 euro pusi pentru WRESTLEMANIA?

1 răspuns:
| P3troS a răspuns:

Deci pe voyo ai numai prima saptamana gratis iar apoi trebuie sa platesti si nu poti sati retragi banii.