| andreibiker a întrebat:

Eu mi-am facut cont pe voyo special pentru wrestlemania 28. Vreau sa stiu daca costa ceva a sa il vad. funda!

4 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Salut, nu inteleg un lucru, de ce ai facut cont pe voyo? WM28 va fi difuzata si pe sport.ro pe 12 aprilie am intele, ce era daca mai asteptai si tu putin? daca tot o sa-l arate gratis, dc sa-l vezi tu mai devreme pe bani? Daca era un cd de muzica era mai bine, cu banii de ii platesti pentru voyo cumparai un album de muzica, sau faceai ceva util cu ei, asta e parerea mea. Personal nu agreez voyo, inainte de pariu cu viata, iti faceai cont gratis, acum trebuie sa platesti ca sa vezi pariu cu viata dimineata si nu seara, mi se pare o porcarie, inainte nu-l stia nimeni, acum toti il stiu, asta urasc eu la el, modul cum s-a facut renumit.De asta nu am de gand sa imi fac vreodata cont pe voyo, mai bine astept 1-2 saptamani sa apare ce vreau sa vad si pe internet sau tv, oricum e plin internetul de hackeri, daca vreau sa vad un film, s-a gandit cineva la asta si l-a pus gratislaughing

| Cristian_Porutiu_1997 a răspuns (pentru floryynnel):

Nu este tot una sa vezi WM Live, cu suspansul ala, si sa vezi dupa 1 zii cand dau toti com cu castigatorii si nu mai e nici un suspanswinking

Răspuns utilizator avertizat
| raduadu1234 a răspuns:

Da de obicei la voyo costa 3 euro pe luna+tva