| StefanMihai a întrebat:

Vreau si eu sa stiu un lucru... daca iau creatina 1 an de zile si daca ma las de sala si de luat creatina in 2 ani... ma dezumflu? laughing am auzit multe despre asta si vreau sa fiu sigurwinking

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Pai iei creatina in continuare ( din carne si peste ) + corpul tau produce zilnic creatina.

Deci o sa ai creatina in corp in continuare, si cand nu mai iei suplimente.

Si cine iti spune ca te "desumflii" poti sa-i spui ca e REDUS MINTAL.