| AdriaNNN0722 a întrebat:

Salut, voiam sa știu dacă pot sa practic MMA dacă port aparat dentar? E la alegerea mea?

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Eu nu prea cred ca e vreo problema
dar intreaba antrenorul/organizatorii daca ai meci

| AlexG955 a răspuns:

Salut, daca te poti lipsi de aparatul dentar pentru o ora sau doua in timpul antrenamentului, sau in timpul unui meci, ai primit deja raspunsul happy In orice caz, cum a spus si Bizon95, mai bine vorbeste cu antrenorul si vezi ce iti spune/recomanda, dar atata timp cat il poti da jos fara probleme, nu vad de ce nu ai putea practica.