| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Salut, Vrea sa stiu si eu ce structura a corpului am (Tip somatic)

Deci am 181 cm, 71-74kg

Am bratele mele si urmeri sunt dezvoltati ( 30-35 cm in brat fara sala) Am piciore groase ( Putin strat adipos si multa masa musculara), putin strat adipos pe abdomen (se vad patratelele) Am pieptul mare, spatele e cam mic( adica nu stiu, nu sunt expert)Ma ingras mai greu( vara mancam la 4 noaptea si apoi ma culcam si de abia ma ingrasam ) Nu am facut niciodata sala, dar urmeaza, am gasit un site cu tipurile somatica dar nu sunt sigur http://valentinbosioc.com/tipuri-somatice/,eu cred ca sunt Mezomorf

3 răspunsuri:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Cum sa ai 30-35 in brat cand te incordezi ai 35 si normal ai 30? laughing)))))

| Cosmin86 a răspuns:

Esti amuzant cu 30-35 laughing

| BudăSpiritOfVengence explică:

Bai carnatilor, pardon, bai fratilor, Chiar nu am nici o idee cat am in brat am zis ca am intre 30-35 pot sa am si 30 in brat, asta nu prea conteaza.