| DAnc3 a întrebat:

Salut,vreau sa pariez pe meciul de deseara(Germania-Italia) si pun Final 2 insa intrebarea mea este, daca va castiga echipa a doua (cea pe care am pariat Final 2) insa la penalty-uri nu in cele 90 de minute, tot am biletul castigator nu?

3 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Nu.
Va fi bilet pierdut, se ia in considerare doar cele 90 de minute regulamentare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca exista X pe bilet, atunci este valabil doar cele 90 de minute
Poti pune X si daca este egal dupa cele 90 de minute, castigi. Ti-am dat exemplu, tu poti pune orice vrei.

| AFR81 a răspuns:

Bineinteles ca nu. Se ia rezultatul din cele 90 de minute regulamentare. Daca vrei sa pariezi ca merge Italia mai departe, atunci e alta optiune, la o cota mai mica.